© Belga

Highlights

Olympische Zomerspelen
  • 11 e
    Taekwondo, -58kg
    Rio
    2016
Jeugd Olympische Zomerspelen
  • 3e
    Taekwondo, 48-55kg (Jongeren)
    Nanjing
    2014
Europese Spelen
  • 3e
    Taekwondo, -58kg
    Baku
    2015
Wereldkampioenschappen
  • 2e
    Taekwondo, 54-58kg
    Chelyabinsk
    2015
  • 3e
    Taekwondo, Team
    Baku
    2016
  • 3e
    Taekwondo, Mixed team
    Baku
    2016
  • 17 e
    Taekwondo, 63-68kg
    Muju
    2017
Europese Kampioenschappen
  • 3e
    Taekwondo, -68kg
    Bari
    2019
  • 5 e
    Taekwondo, 63-68kg
    Kazan
    2018
  • 5 e
    Taekwondo, -54kg
    Baku
    2014
Europese Kampioenschappen (U23)
  • 1e
    Taekwondo, 58-63kg (U23)
    Bucharest
    2015
  • 3e
    Taekwondo, 54-58kg (U23)
    Innsbruck
    2014
Europese Kampioenschappen (Junioren)
  • 3e
    Taekwondo, 51-55kg (Juniors)
    Porto
    2013
Wereldbeker
  • 2e
    Taekwondo, 63-68kg
    G2 - Universiade
    Naples
    2019
  • 2e
    Taekwondo, 63-68kg
    G2 - WT President's Cup - African Region
    Agadir
    2019
  • 2e
    Taekwondo, 63-68kg
    G1 - Turkish Open
    Istanbul
    2018
  • 2e
    Taekwondo, 58-63kg
    G2 - US Open
    Reno, NV
    2016
  • 2e
    Taekwondo, 58-63kg
    G2 - Dutch Open
    Eindhoven
    2015
  • 2e
    Taekwondo, 54-58kg
    G2 - Egypt Open
    Luxor
    2015
  • 3e
    Taekwondo, 68-74kg
    G2 - German Open
    Hamburg
    2020
  • 3e
    Taekwondo, 63-68kg
    G2 - Egypt Open
    Hurghada
    2019
  • 3e
    Taekwondo, -68kg
    Grand Prix - Manchester
    Manchester
    2018
  • 3e
    Taekwondo, 63-68kg
    G2 - WT President's Cup - European Region
    Athens
    2018
  • 3e
    Taekwondo, 63-68kg
    G2 - WT President's Cup - European Region
    Athens
    2017
  • 3e
    Taekwondo, Mixed team
    G2 - World Team Championships
    Baku
    2016
  • 3e
    Taekwondo, Team
    G2 - World Team Championships
    Baku
    2016
  • 3e
    Taekwondo, 58-63kg
    G2 - Fujairah Open
    Fujairah
    2016
  • 3e
    Taekwondo, 54-58kg
    G2 - Korea Open
    Chuncheon
    2014
  • 5 e
    Taekwondo, 63-68kg
    G2 - Belgian Open
    Lommel
    2019
  • 5 e
    Taekwondo, -68kg
    Grand Prix Final
    Fujairah
    2018
  • 5 e
    Taekwondo, -68kg
    Grand Prix - Taoyuan
    Taoyuan
    2018
  • 5 e
    Taekwondo, 63-68kg
    G2 - Egypt Open
    Luxor
    2017
  • 5 e
    Taekwondo, -58kg
    Grand Prix Final
    Mexico City
    2015
  • 5 e
    Taekwondo, -58kg
    Grand Prix - Manchester
    Manchester
    2015
  • 5 e
    Taekwondo, -58kg
    Grand Prix - Samsum
    Samsun
    2015
  • 5 e
    Taekwondo, 54-58kg
    G2 - US Open
    Orlando, FL
    2015
  • 5 e
    Taekwondo, -58kg
    Grand Prix - Manchester
    Manchester
    2014
  • 9 e
    Taekwondo, -68kg
    Grand Prix Final
    Moscow
    2019
  • 9 e
    Taekwondo, -68kg
    Grand Prix - Sofia
    Sofia
    2019
  • 9 e
    Taekwondo, -68kg
    Grand Prix - Rome
    Rome
    2019

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Raheleh Asemani
Taekwondo
Lara De Liedekerke De Pailhe (Comtesse)
Ruitersport - eventing
Mourad Laachraoui
Taekwondo
Emmanuël Stockbroekx
Hockey
Tom Pelsmaekers
Zeilen
Jaouad Achab
Taekwondo
Shana Vanhaen
Bobsleeën
Nicholas Corten
Taekwondo

Nog 310 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021