© EYOF 2025 Brno

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    Nafissatou Thiam
    Athletics
    Heptathlon - Women
    Final result
    6791 pts
  • 1 e
    1 e
    Nina Derwael
    Gymnastics - Artistic
    Uneven Bars - Women
    Final result
    15.200 pts
  • 1 e
    1 e
    Red Lions
    Hockey
    Team - Men
    Final result
  • 2 e
    2 e
    Wout van Aert
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    6:06:33
  • 3 e
    3 e
    Bashir Abdi
    Athletics
    Marathon - Men
    Final result
    2:10:00
  • 3 e
    3 e
    Equestrian Team Jumping
    Equestrian - Jumping
    Team - Open
    Final result
    12 pts
  • 3 e
    3 e
    Matthias Casse
    Judo
    81kg - Men
    Final result
  • 4 e
    4 e
    Belgian Tornados
    Athletics
    4 x 400m Relay - Men
    Final result
    2:57.88
  • 4 e
    4 e
    Noor Vidts
    Athletics
    Heptathlon - Women
    Final result
    6571 pts
  • 4 e
    4 e
    3x3 Belgian Lions
    Basketball 3x3
    Team - Men
    Final result
  • 4 e
    4 e
    Lotte Kopecky
    Cycling - Road
    Road race - Women
    Final result
    3:54:24
  • 4 e
    4 e
    Cycling Track Team Madison Men
    Cycling - Track
    Madison - Men
    Final result
    32 pts
  • 4 e
    4 e
    Emma Plasschaert
    Sailing
    Laser Radial - Women
    Final result
  • 4 e
    4 e
    Marten Van Riel
    Triathlon
    Olympic Distance - Men
    Final result
    1:45:52
  • 5 e
    5 e
    Athletics Team 4x400m Mixed
    Athletics
    4 x 400m Relay - Mixed
    Final result
    3:11.51
  • 5 e
    5 e
    Belgian Sharks
    Rowing
    Lightweight Double Sculls - Men
    Final result
    0518.0
  • 5 e
    5 e
    Triathlon Team Mixed Relay
    Triathlon
    Team Relay - Mixed
    Final result
  • 5 e
    5 e
    Nina Sterckx
    Weightlifting
    49kg - Women
    Final result
    180kg
  • 6 e
    6 e
    Hermien Peters
    Canoe Sprint
    K1 500m - Women
    Final result
    1:53.716
  • 6 e
    6 e
    Wout van Aert
    Cycling - Road
    Individual time trial - Men
    Final result
    56:44.72
  • 6 e
    6 e
    Nina Derwael
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    55.965 pts
  • 7 e
    7 e
    Belgian Cheetahs
    Athletics
    4 x 400m Relay - Women
    Final result
    3:23.96
  • 7 e
    7 e
    Belgian Cats
    Basketball
    Team - Women
    Final result
  • 7 e
    7 e
    Charline Van Snick
    Judo
    52kg - Women
    Final result
  • 8 e
    8 e
    Belgym Women
    Gymnastics - Artistic
    Team - Women
    Final result
    159.695 pts
  • 8 e
    8 e
    Fanny Lecluyse
    Swimming
    200m Breaststroke - Women
    Final result
    2:24.57
  • 9 e
    9 e
    Paulien Couckuyt
    Athletics
    400m Hurdles - Women
    Final result
    54.47
  • 9 e
    9 e
    Kayak Team K2 500m Women
    Canoe Sprint
    K2 500m - Women
    Final result
    0538.0
  • 9 e
    9 e
    Remco Evenepoel
    Cycling - Road
    Individual time trial - Men
    Final result
    57:21.27
  • 9 e
    9 e
    Grégory Wathelet
    Equestrian - Jumping
    Individual - Open
    Final result
    4 penalties
  • 9 e
    9 e
    Toma Nikiforov
    Judo
    100kg - Men
    Final result
  • 9 e
    9 e
    Jorre Verstraeten
    Judo
    60kg - Men
    Final result
  • 9 e
    9 e
    Alison Van Uytvanck
    Tennis
    Singles - Women
    Final result
  • 10 e
    10 e
    Koen Naert
    Athletics
    Marathon - Men
    Final result
    2:12:13
  • 10 e
    10 e
    Artuur Peters
    Canoe Sprint
    K1 1000m - Men
    Final result
    3:26.781
  • 10 e
    10 e
    Cycling Track Team Madison Women
    Cycling - Track
    Madison - Women
    Final result
    -18 pts
  • 10 e
    10 e
    Equestrian Dressage Team
    Equestrian - Dressage
    Team - Open
    Final result
    6702,5 pts
  • 10 e
    10 e
    Valerie Barthelemy
    Triathlon
    Olympic Distance - Women
    Final result
    1:58:49
  • 11 e
    11 e
    Elke Vanhoof
    BMX Racing
    Individual - Women
    Final result
  • 11 e
    11 e
    Lore Bruggeman
    Skateboarding
    Street - Women
    Final result
    9.27 pts
  • 11 e
    11 e
    Anna Van Bellinghen
    Weightlifting
    +87kg - Women
    Final result
    219kg
  • 12 e
    12 e
    Jaouad Achab
    Taekwondo
    Featherweight 58-68kg - Men
    Final result
  • 13 e
    13 e
    Kenny De Ketele
    Cycling - Track
    Omnium - Men
    Final result
    70 pts
  • 13 e
    13 e
    Axel Cruysberghs
    Skateboarding
    Street - Men
    Final result
    24.81 pts
  • 14 e
    14 e
    Eliott Crestan
    Athletics
    800m - Men
    Final result
    1:44.84
  • 14 e
    14 e
    Jérôme Guery
    Equestrian - Jumping
    Individual - Open
    Final result
    7 penalties
  • 14 e
    14 e
    Sailing Team 49er FX Women
    Sailing
    49er FX - Women
    Final result
  • 15 e
    15 e
    Lianne Tan
    Badminton
    Singles - Women
    Final result
  • 16 e
    16 e
    Anne Zagré
    Athletics
    100m Hurdles - Women
    Final result
    12.78
  • 16 e
    16 e
    Thomas Pieters
    Golf
    Individual - Men
    Final result
  • 16 e
    16 e
    Louis Croenen
    Swimming
    200m Butterfly - Men
    Final result
    1:56.67
  • 17 e
    17 e
    Jarno De Smedt
    Archery
    Individual - Men
    Final result
  • 17 e
    17 e
    Tennis Team Double Women
    Tennis
    Doubles - Women
    Final result
  • 17 e
    17 e
    Tennis Team Double Men
    Tennis
    Doubles - Men
    Final result
  • 18 e
    18 e
    Ben Broeders
    Athletics
    Pole Vault - Men
    Final result
    5m65
  • 18 e
    18 e
    Isaac Kimeli
    Athletics
    10000m - Men
    Final result
    28:31.91
  • 18 e
    18 e
    Jens Schuermans
    Mountain Bike
    Cross Country - Men
    Final result
    1:29:07
  • 19 e
    19 e
    Julie Van De Velde
    Cycling - Road
    Individual time trial - Women
    Final result
    34:23.49
  • 20 e
    20 e
    Elise Vanderelst
    Athletics
    1500m - Women
    Final result
    4:04.86
  • 21 e
    21 e
    Lize Broekx
    Canoe Sprint
    K1 500m - Women
    Final result
    1:56.842
  • 22 e
    22 e
    Ismael Debjani
    Athletics
    1500m - Men
    Final result
    3:42.18
  • 22 e
    22 e
    Jonathan Sacoor
    Athletics
    400m - Men
    Final result
    45.88
  • 22 e
    22 e
    Imke Vervaet
    Athletics
    200m - Women
    Final result
    23.31
  • 22 e
    22 e
    Gabriel De Coster
    Canoe Slalom
    K1 - Men
    Final result
    98.67
  • 22 e
    22 e
    Thomas Detry
    Golf
    Individual - Men
    Final result
  • 23 e
    23 e
    Robin Vanderbemden
    Athletics
    200m - Men
    Final result
    21.00
  • 23 e
    23 e
    Laurence Roos
    Equestrian - Dressage
    Individual - Open
    Final result
    70.699 pts
  • 23 e
    23 e
    Jutta Verkest
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    51.232 pts
  • 24 e
    24 e
    Kevin Borlée
    Athletics
    400m - Men
    Final result
    45.36
  • 26 e
    26 e
    Niels Bruynseels
    Equestrian - Jumping
    Individual - Open
    Final result
    EL
  • 26 e
    26 e
    Fanny Lecluyse
    Swimming
    100m Breaststroke - Women
    Final result
    1:07.93
  • 27 e
    27 e
    Fanny Smets
    Athletics
    Pole Vault - Women
    Final result
    4m25
  • 27 e
    27 e
    Wannes Van Laer
    Sailing
    Laser - Men
    Final result
  • 27 e
    27 e
    Jessie Kaps
    Shooting
    10m Air Rifle - Women
    Final result
    623.4 pts
  • 28 e
    28 e
    Mieke Gorissen
    Athletics
    Marathon - Women
    Final result
    2:34:24
  • 28 e
    28 e
    Domien Michiels
    Equestrian - Dressage
    Individual - Open
    Final result
    70.202 pts
  • 28 e
    28 e
    Louis Croenen
    Swimming
    100m Butterfly - Men
    Final result
    52.23
  • 29 e
    29 e
    Michael Obasuyi
    Athletics
    110m Hurdles - Men
    Final result
    13.65
  • 29 e
    29 e
    Hanne Claes
    Athletics
    400m Hurdles - Women
    Final result
    56.38
  • 32 e
    32 e
    Isaac Kimeli
    Athletics
    5000m - Men
    Final result
    13:57.36
  • 33 e
    33 e
    Robin Hendrix
    Athletics
    5000m - Men
    Final result
    13:58.37
  • 33 e
    33 e
    Githa Michiels
    Mountain Bike
    Cross Country - Women
    Final result
  • 33 e
    33 e
    Elise Mertens
    Tennis
    Singles - Women
    Final result
  • 34 e
    34 e
    Claire Michel
    Triathlon
    Olympic Distance - Women
    Final result
    2:11:05
  • 35 e
    35 e
    Maellyse Brassart
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    52.931 pts
  • 42 e
    42 e
    Julie Van De Velde
    Cycling - Road
    Road race - Women
    Final result
    4:01:08
  • 42 e
    42 e
    Larissa Pauluis
    Equestrian - Dressage
    Individual - Open
    Final result
    67.251 pts
  • 42 e
    42 e
    Lisa Vaelen
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    52.366 pts
  • 46 e
    46 e
    Manon De Roey
    Golf
    Individual - Women
    Final result
    2
  • 49 e
    49 e
    Hanne Verbruggen
    Athletics
    Marathon - Women
    Final result
    2:38:03
  • 49 e
    49 e
    Remco Evenepoel
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    6:15:38
  • 58 e
    58 e
    Tiesj Benoot
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    6:16:53
  • 59 e
    59 e
    Dieter Kersten
    Athletics
    Marathon - Men
    Final result
    2:22:06
  • 77 e
    77 e
    Mauri Vansevenant
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    6:21:46
  • DNF
    DNF
    Lotte Kopecky
    Cycling - Track
    Omnium - Women
    Final result
  • DNS
    DNS
    Cynthia Bolingo
    Athletics
    400m - Women
    Final result
  • DNF
    DNF
    Thomas Van der Plaetsen
    Athletics
    Decathlon - Men
    Final result
  • WDW
    WDW
    Lara De Liedekerke-Meier
    Equestrian - Eventing
    Individual - Open
    Final result
  • DNF
    DNF
    Valerie Demey
    Cycling - Road
    Road race - Women
    Final result
  • DNF
    DNF
    Greg Van Avermaet
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
Geen resultaten gevonden

Nog 59 dag tot
Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Banská Bystrica 2022